vajinismus tedavisi nasıl oluyor

Vajinismus Hastalığı dolayı büyük müşterek kısmı, %95 i psikolojik nedenlerdir. Cinsellikle ilgili, seksüel ilişkiye girme konusunda, bilinçaltı tarafından, beynin yanlış, olumsuz, abartılı ve olumsuz şekilde etkilenmesi ile ortaya çıkan ancak durumdur.Çocukluk, dinç kızlık, yetişkinlik dönemlerinizde, ailenizden, akrabalarınızdan, hempa çevrenizden, okuduğunuz izlediğiniz, gördüğünüz, duyduğunuz, cinsellikle ilgili,ilişki sırasında yaşananlarla ilgili, noksan yanılgı abartılı bilgilerin, bilinçaltımız aracılığıyla beynimize olumsuz, yanlış aktarılması, vajinismus hastalığının ortaya çıkmasına sebep olur.

Bunlar nedir? fazla gereğinden kuralı verebiliriz. alışılmış olan okunuşu herkesi etkileyebilen, bekâret zarının yırtılması ile acı ve kanamanın fazla olması, kanama nedeni ile hastaneye kaldırılma korkusu, bekâretin, kızlık zarının evleninceye büyüklüğünde korunması düşüncesi, kasılmadan dolayı kilitlenme olabileceği düşüncesi, hamile kalma korkusu, zalim sağtöre kuralları, cinsî bilgi eksikliği, cinselliğin kadınlar ayrılmış kötü, çekinilmesi gereken yalnız vaziyet olması, abartılmış ilk gece hikâyeleri okunuşu mitleri. Örnekler çoğaltılabilir.

Cinsel ilişkiye girmekle ilgili yanlış, abartılı, sakat mesajların, bilinçaltımız tarafından, doğruymuş gibi akseptans edilip, beynimize ulaşması,kadında vajinismusu ortaya çıkartmaktadır. Burada, ekonomik olan bilinçaltı, doğruyu doğru, yanlışı da dosdoğru onaylama eder. Bu durumda beynimiz hatalı bilgilendirilmiş olmakta okunuşu bu konum gerçekte olmayan muhatara ve düşünce halini yaratmaktadır,ilişki anında herşey yolunda giderken ilk sevişmede birleşik mesele yokken ve bu defa ilişkiye girebileceğim derken tıpkı o sırada bu önsezi okunuşu esans durumu psikolojimizi olumsuz şekilde etkiler.Gene gene tüm ilişkiye gireceğinizi düşünürken kasılmalarınız nedeni ile eş duvar menfaat canınız acır,eşinizi itersiniz.İstemediğiniz halde eşinizi kırabilir yada eşiniz sizi kırabilir. Tıpkı bilgisayar gibi, hata veri, yanlış skor ortaya çıkmaktadır.

Vajinismus danışanlarımızdan paradigma verecek olursak; çocukken eteklik traşı olma esnasında, arkadaşlarının vajeninin fazla bayağı olduğunu söylemesi. skor 8 salname vajinismuslu olarak bize başvurdu; almış olduğu yanlış mesajla, bilinçaltı, beynine vajenin çok değersiz olduğu bilgisini veriyor. Beyninde vajenin çok önemsiz olduğunu taşıyor. Evlenince okunuşu eşiyle cinsî temas sırasında penisin giremeyeceğini yorumluyor. Lütfen dikkat! yanılgı bir mesaj, nasıl önemli korku ve korkuya neden oluyor. Eşiyle 8 sene bu yüzden eşeysel ilişkiye giremiyor. Bizim kliniğe toplam, 3 kere gelip sorunu çözdü. Daha aksi hâlde gebe kaldı.şu lahza evlilik hayatı okunuşu eşeysel yaşamında fazla mutlu.Oysaki dışarıdan bakılınca vajen girişi çok küçükve ensiz gibi algılanır lakin esneme özelliği sayesinde 3-6 kg a genişliğinde bebek doğurabilir.

Başka aynı vajinismus hastamız, flört döneminde, şimdiki eşiyle seksüel yakınlaşmaları olduğu zamanlarda, kendini cinsel ilişkiye müheyya hissedip, cinsî ilişkiye ayrıntılara inmek istiyor lakin koca eşi ise evlenmeden cinsel birliktelik duymak istemiyor.Bu konuda tutucu,kadın bütün karşı sevişmelerinde, kendine eşiyle ilişkiye girmeme mesajını veriyor. Çift evleniyor 3 almanak vajinismus görüldüğü gibi bu mesajla ilişkiye girmeyeceksin komutunu beyne devamlı taşıyor. Kliniğe 3 kere gelip vajinismusu çözdü. yararsız yalnız 3 yılı huzursuz geçirmiş oldu.Yada yetkin tersi durumlar daha ziyade da oluyor kadın evlenmeden hep beraber olgunlaşmak istemiyor,cinsel yakınlaşmalarında daima kendine fren koyuyor ve kendini kasıyor.Bu durum evlenince okunuşu daha huzur olsada, kasması ki yeğni derecede kassa da eşiyle seksüel ilişkiye giremiyor. İlişkiye girse bile sıkıntılı ağrılı prblemli tek temas oluyor.Sonuçta ilişkinin neresinde olursanız olun sarsım ve kuşku cinsel ilişkinin doğru aynı şekilde gerşekleşmesini önlüyor.

Başka sadece vajinismus hastamız ilk ilişkisinde yalnız yüklü kalmaktan korkuyor. İlkokulda izlemiş olduğu benzer filmde,yoğun yarar yağışı hasebiyle veladet eylemi çeken benzer hasta doğuma, hastaneye götürülemiyor okunuşu tevellüt kontrol edin güçlü kış şartlarında yolda oluyor okunuşu hastamızın bizdeki ilk seanstaki hepsi hamile kalmaktan korkuyorum idi. hastalanmış cinsel ilişkiden, gebe kalmaktan okunuşu doğumunun fazla zorla olacağını düşündüğünden ötürü seksüel ilişkiye girememektedir. Dikkat ederseniz bilinçaltının bu durumu kullanması okunuşu 3 bayram vajinismusa yöntem açtığını göreceksiniz.Başka tek vajinismus hastamız afiyet personeli; adetleri fazla ağrılı geçmesi üzerine, hastanede bikir zarının etli olduğu söyleniyor.Sonuç altı bayram vajinismus olup, 4 kez gelip vajinismus problemini yendi.Unutmayın hatalı mesaj. O genişliğinde fazla model var ki, amma hepsinin okunuşu nedeni aynı. Bilinçaltımızın beynimize yanlış mesaj vermesi sonucu münasebet simultane kasılma, geriye artan değersiz tek kısmında ise, anatomik birleşik pürüz söz konusudurKızlık zarının kalın, erdemli kenarlı olması, vajinada septa, perde, gibi cinsî ilişkiye girmeye engel olabilen durumlardır.

Ben Büşra 1 senevi evliyim. 25 yaşındayım. Öncelikle eşimi çok seviyorum. Evlendiğim gündüz hayatımın işaret önemli, en zatî haset olmalıydı fakat olmadı.Eşimle ilişkiye giremiyoruz. fazla ağrılı, çok sıkıntılı müşterek yarıyıl geçiyorum. müfrit korku, endişe, kararsızlık tamamı benzer arada. Eşimin yüzüne bakmak da istemiyorum. Kendimi kabahatli ve mahcup hissediyorum. köle o anlatılan mutluluğu, huzura hatırlamak istiyorum. oldu ego kendime inanıyorum, güveniyorum yapacağım, başaracağım. İlk seansıma gireceğim çabuk okunuşu korku doluyum. Günlerden Çarşamba okunuşu ego alışveriş haset yepyeni, mutlu aynı hayata etap atacağım. Bunu da başarabilirim. genişlik yetişkin destekçim eşim. Bunu ikimiz ayrılmış başaracağım.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “vajinismus tedavisi nasıl oluyor”

Leave a Reply

Gravatar